Technologie FSX rámů

TECHNOLOGIE FSX RÁMŮ

DLP® - VAZBA POHON - HLAVNÍ ČEP

agang_lab_dlp.jpgDLP je systém založený na principu čtyř-čepového mechanismu. NINJA DH a NINJA FR představují modelové řady určené pro sjezd, freeride a bikeparkové ježdění. Modelové řady CULT a TRINITY dokonale reflektují nejnovější požadavky vycházející z moderního stylu ježdění Enduro.

Číst dále o DLP ...

SSH - SPOJOVACÍ SOUČÁSTKY Z NEREZ OCELI

agang_lab_ssh.jpgFunkce i životnost systémů odpružení často závisí na detailech. Proto celoodpružené modely značky AGang používají spojovací součástky z nerez oceli. Kvalitní materiál všech čepů, šroubů a distančních podložek několikanásobně navyšuje užitnou hodnotu celého kola. A při tom snižuje nároky na údržbu.

EPP - EXCENTRICKÁ POZICE ČEPU

agang_lab_epp.jpgExcentrické uložení hlavního čepu zavěšení zadního kola umožňuje, při zachovaní jeho ideální šířky, získat dostatečný prostor pro šlapací pohon. Zátěž, která je vyvíjena na hlavní čep, vyžaduje, aby byla jeho velikost pokud možno co největší. Zároveň by však pozice čepu neměla limitovat montáž jakéhokoliv šlapacího pohonu do rámu. Oba tyto požadavky má technologie EPP za úkol naplňovat.

RAA - ADAPTER ZADNÍ OSY

agang_lab_raa.jpgPři vývoji nových konstrukčních prvků se značka AGang vždy snaží přemýšlet v souvislostech. Pro své systémy odpružení navrhnula unikátní, ale praktický tvar patek rámu. Zároveň však musí respektovat používané standardy trhu. Proto mohou být tyto patky osazeny adaptéry o průměrech 10 mm nebo 12 mm při šířce náboje 135 mm.

AG WIDGETY

04.03.2024 21:19:21copyright © 2009 - 2024 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design