AGang Léon 27.5 at Singltrek - video

AGANG LÉON 27.5 AT SINGLTREK - VIDEO

Promo video, jedné z nejlepších destinací v této době, Singltreku pod Smrkem, jehož hrdým partnerem je AGang je zde! Více informací o Singltreku níže přímo od tvůrců Singltreku...

Přátelé singltreku,
Přichází plná verze videa Singltreku pod Smrkem Podzim 2012. O radost z něj se chceme s Vámi podělit. Jestli se Vám bude líbit, šiřte ho dál!

Celý rok jsme pilně pracovali. Přibylo 10km nových stezek. A v Singltrek Centru jsme všem návštěvníkům začali poskytovat profesionální zázemí. To hlavní se ale nemění - Singltrek pod Smrkem je koncentrovaná bajková zábava. Věříme, že to je z našeho nového videa poznat.

Link na video najdete zde:
http://www.facebook.com/singltrekpodsmrkem/posts/122173357941096

Video pro náš natočil nadějný mladý jezdec, fotograf a filmař Jirka Fikejz. Jirka ke svému videu ze Singltreku pod Smrkem uvedl:

Ahoj, plná verze videa z uzkých stezek Singltreku pod Smrkem je tady!

Dostal jsem možnost testovat na nich prototyp kola AGang na středním rozměru - Léon 27.5. Ve spojení s proměnlivým počasím to byl skvělý zážitek.

Za pár dnů se na stezkách vystřídal krásný podzim, mlhy i sněhová bouře. A v každých podmínkách jsem si ježdění užíval. Větší než malý rozměr kol hýbe bikovým světem a podle mojí nynější zkušenosti to vypadá, že se jedná o ideální velikost. Léon má lepší setrvačnost a lépe překonává překážky při zachování perfektní ovladatelnosti jako u běžných 26 palcových kol.

AGang Léon bude v sezóně 2013 k dispozici na testování v Singltrek Centru, takže kdokoliv si může vyzkoušet bike, který byl přímo stvořen pro jízdu na trailech.

Musím moc poděkovat partnerům za projevenou důvěru a pomoc, snad se Vám všem bude video z ježdění líbit.
Jiří Fikejz- testovací jezdec AGang

Kamera: Canon EOS 650D, Sony NEX FS-700
Zvláštní díky: Jan Mocňák, Spaceman, Tomáš Kvasnička a Singltrek Centrum


s pozdravem 

Tomáš Kvasnička
Singltrek, s.r.o.
www.singltrek.cz
tomas.kvasnicka@singltrek.cz

 

archiv aktualit  |Wizard, 23.11.2012 04:51

VIDEOGALERIE

FOTOGALERIE

AG WIDGETY

24.01.2021 20:02:44copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design