BIKE CHECK WINTER 2013

BIKE CHECK WINTER 2013

Zima běží v plném proudu a s ní i moje intenzivní příprava na jaro a přicházející sezónu 2013. Po delší době jsem si poskládal nové kolo složené na pro mě typickém základě, jako je AGang rám a Primo komponenty. Barevně jsem celé kolo dost vytlumil. Po všech zářivých barvách a kombinacích jsem si složil kolo, které bych dříve nazval, že je „off“. Vytlumená kombinace šedé, černé a chromu mě momentálně nechává vydechnout a dává mi čas popřemýšlet jak dál.

Pro mě velkou změnou a pro lepší přiblížení ostatním jezdcům, jsem ve spolupráci s Jakubem Hánem k novému kolu natočil můj první video bikecheck. Jak to dopadlo posuďte sami.

Focení jsem letos nechal na profesionálech a kolo půjčil manželce. Ta se za spolupráce fotografky Markéty Benešové a vizážistky Moniky Krpálkové postarala o rozhodně zajímavější fotky, než kdybych se s kolem fotil sám. Na tom se doufám shodneme.

Doufám, že mě na tomto kole uvidíte nejen v reportech z mých plánovaných tripů do Stockholmu nebo Woodword campu, ale také na některých ze zastávek global X Games, kde bojuji o účast.

archiv aktualit  |Jan Valenta, 31.01.2013 10:45

FOTOGALERIE

AG WIDGETY

24.01.2021 20:43:35copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design