FA MEN XTREME X FEST STOP

FA MEN XTREME X FEST STOP

VSA Xtreme dílo dokonáno. Poslední zastávka SUMMER X FEST TOUR 2013 je za námi.

Akci pod názvem FA MEN XTREME X FEST STOP jsme uskutečnili v pravou chvíli - uprostřed prázdnin a zamířili jsme do největšího autocampu v ČR, do ATC Merkur v Pasohlávkách, který touto dobou praská ve švech a léto si zde užívá přes 3 000 dovolenkářů.

V dopoledních hodinách jsme uprostřed areálu postavili naše X FEST město se spoustou aktivních zón od partnerů tour. Do zón se hned po poledni, kdy jsme program odstartovali, začali hrnout lidé. V průběhu dne se počet návštěvníků zvyšoval stejně tak jako teplota která rychle stoupala přes 30°C.

Celý program jsme díky nedočkavému publiku odstartovali už ve 13:00 hodin, kdy jsme představili jezdce v bonusové exhibici a přiblížili jsme program, kterým jsme bavili lidi až do pozdních nočních hodin. V rolích jezdců se ukázal Erik Figar, Patrik Fáfek, Jan Hanzlík Patrik Kaifas a celou akcí Vás provázel Jeny Valenta jako speaker.

Půjčovna kol AGang byla plná vychytaných modelů pouze při stavění a bourání stanů. Během dne se všechny kola vypůjčily a stála zde fronta dalších zájemců.

Kromě skvělé show našich sportovců, kteří skákali přes vychytaný automobil Mercedes-Benz Viano a skoky doplňovali těžkými triky, jste si mohli užít naše workskhopy nebo třeba soutěže o věcné ceny partner tour.

ZDARMA jsme mezi Vás mimo jiné rozdali obrovské množství nových pánských deodorantů FA MEN XTREME, o které se pánové mohli přetrhnout.

Zóna Nintendo byla plná aktivních hráčů, občerstvit jste se mohli u našeho Action sport baru nebo třeba načerpat sílu v Nutrend stanu s ochutnávkami a možností zakoupení vychytaných produktů přímo na místě...

AGANG SUMMER X FEST tour je pro tento rok bohužel u konce. Děkujeme partnerům akce za jejich podporu a těšíme na další ročník!

Foto by David Karvay

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:
Mercedes-Benz AGang | VZP Topgal | Swis-shop.cz Nintendo | Tempish | Snowboards.cz | FA MEN XTREME

Exkluzivním mediálním partnerem je:
Fajn rádio

Mediální partneři:
Tbb-bike.cz 4camping.cz | dokempu.cz | www.vysavastanu.cz

archiv aktualit  |Jan Valenta, 26.07.2013 21:50

FOTOGALERIE

19.01.2021 11:51:08copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design