KIA WORLD EXTREME GAMES, Shanghai

KIA WORLD EXTREME GAMES, SHANGHAI

Čauvec do Čech,

před pár hodinami jsem odjel parádní závod, o kterém jsem Vás informoval v předchozích news. No a za pár minut musím do taxiku a chytnout letadlo takže stručně...

Má pátá návštěva Shanghaie se mi líbila asi nejvíce. Asi hlavně proto, že jsem zde strávil jen tři dny.. Číňani nepatří mezi mé oblíbené. Každopádně pozvání mezi 10 jezdců do závodu BMX vert se neodmítá, tak jsem vyrazil.

Víkend doprovázelo celkem deštivé počasí. Dneska (pondělí 10.6.) se všechno obrátilo a běželo podle plánu. Závod měl system 3 jízd po 30ti vteřinách a nejlepší jízda se počítala do výsledků. Bohužel zatím nevím kolikátý jsem, nicméně jsem zajel všechny jízdy naprosto dle představ a poslední jsem ještě přidal. Kromě baar a turndownových kombinací jsem v jedné jízdě čistě odjel i flair unlookback a flair baaro. Jsem naprosto spokojený a nadšený. Škoda, že jízdy nebyly delší, stihnul bych toho více..

Při trénincích jsem točil video pro mého dlouhodobého drobného sponzora, Japonskou firmu X-mini. Tak snad se nějaké záběry brzy objeví.

Přidávám výběr fotek z mého telefonu, které jsem za víkend nacvakal. Snad z nich půjde vidět moje naprostá spokojenost z tohoto tripu.

Díky díky čau.

Jeny

archiv aktualit  |Jan Valenta, 11.06.2013 20:28

FOTOGALERIE

24.01.2021 20:45:16copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design