Merry-go-round alias podzimní kolotoč

MERRY-GO-ROUND ALIAS PODZIMNÍ KOLOTOČ

V posledním měsíci se kolem mě roztočil kolotoč všeho možného. Můj EXE Star a Rocknrollu jsem nechal trošku odpočinout a bikingu si užívám pravidelně na mém Cultu, naháním kilometry a užívám si ranních rozbřesků nebo večerních západů slunce v sedle. 

Nicméně od zítra se vracím zpět na malý kolo a začínám tréninkem v brněské Zbrojovce. Ve čtvrtek mě čeká exhibice na galavečeru FSpS v Brně, což bude velká paráda v nóbl stylu. 

Krom bikových aktivit se mé kapele Sunset Trail roztrhl pytel s koncertama - pomalu bude finišovat Revealing Gods tour, což je 12 nadupaných akcí natěsněných do cca měsíce a půl. Denní updaty jsou k vidění na www.facebook.com/sunsettrail. 

Před dvěma týdny jsem taky podnikl vejlet do Londýna na zápas americkýho fotbalu NFL, což byl neskutečnej nářez. Koukat na vyprodaným Wembley na nejlepšího quarterbacka světa Toma Bradyho a s 90ti tisíci lidma řvát a oslavovat jeho touchdowny - neskutečný!

Teď se ale těším zpátky na EXE a triky triky triky!

archiv aktualit  |Damjan Siriški, 13.11.2012 12:37

FOTOGALERIE

AG WIDGETY

24.01.2021 18:49:16copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design