SUMMER X FEST TOUR 2013

SUMMER X FEST TOUR 2013

VSA Xtreme uvádí SUMMER X FEST TOUR 2013

Léto se nám nezadržitelně blíží a doufejme, že s ním i krásné a teplé počasí. Proto Vám VSA Xtreme už čtvrtým rokem nabízí exklusivní program SUMMER X FEST tour 2013! Do 4 vybraných areálů v ČR zavítáme s ojedinělým zábavným programem!

Adrenalin na akcích rozhodně nebude chybět! Těšit se můžete na profesionální sportovce (BMX, SK8, Freestyle Scooter) a show letních extrémních sportů v exkluzivních mobilních překážkách. Uvidíte i přeskoky sportovců přes vůz značky Mercedes Benz! 

Každý si bude moci letní extrémní sporty vyzkoušet na vlastní kůži. Na místě pro Vás bude totiž připravená půjčovna profesionálního sportovního vybavení Tempish včetně chráničů. Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol AGang. 

Nesportovci si budou moci v klidu užít interaktivní zábavu v Nintendo zóně. 

Ve VZP stanu se dozvíte, jaký máte obsah tuku v těle a hodnotu svého krevního tlaku. 

A to vše zcela ZDARMA! 

Občerstvení v Action sport baru je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost posedět hned v centru veškerého dění! Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky, o kterou se postará DJ Lucky Boy. 

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce (TOPGAL, SWIS-SHOP, NINTENDO…) s bohatým programem. Takto by se dala charakterizovat atmosféra SUMMER X FEST TOUR 2013!

 

Takže zbývá poslední a to zapsat si termíny letošních zastávek: 

1) 4. 7. 2013 – TOPGAL X FEST STOP, ATC Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí 

2) 11. 7. 2013 – AGANG X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou 

3) 18. 7. 2013 – VZP X FEST STOP, Rekreační Areál pod Černým lesem, Žamberk 

4) 25. 7. 2013 – FA MEN XTREME X FEST STOP, ATC Merkur, Novomlýnská nádrž

  

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali. 

Program startuje vždy od 13:00 hodin. Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku VSA Xtreme.

  

Projekt vznikl za podpory partnerů akce: 
Mercedes-Benz AGang | VZP | Topgal | Swis-shop.cz NintendoTempish | Snowboards.cz | Lipnobaví  

Exkluzivním mediálním partnerem je: 
Fajn rádio  

Mediální partneři: 
Tbb-bike.cz 4camping.cz | dokempu.cz | www.vysavastanu.cz

archiv aktualit  |Jan Valenta, 10.06.2013 16:31

FOTOGALERIE

AG WIDGETY

24.01.2021 19:47:33copyright © 2009 - 2021 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design