Bikepark Špičák

BIKEPARK ŠPIČÁK

Bikepark na šumavském Špičáku nabízí v letošní letní sezoně ve své půjčovně úplně nová kola. „Dohodli jsme se na spojení s mladou českou značkou AGang, jejíž kola velmi rychle získali věhlas pro svoji funkčnost a spolehlivost, což je pro pujčovnu kol důležitá vlastnost. V naší půjčovně je nyní k dispozici celkem 27 nových kol AGang 2013 v provedení jak pro downhill a freeride, tak crosscountry (horská kola), ženy i děti. Po sezóně budou pravidelně obměňována.“ říká Radek Vaniš ze Ski&Bike Špičák.

"AGang podporuje kvalitní místa pro ježdění v Česku. Začali jsme na druhé straně naší země v Jizerských horách podporou Singltreku pod Smrkem - nejlepšího místa pro trejlové ježdění. Nyní přidáváme spojení s nejvýznamnějším a podle nás nejlepším českým bikeparkem. Ceníme si, že na Špičáku budou jezdit právě naše kola." sdělil Jára Spěšný zástupce značky AGang.

Spolupráce areálu Ski&Bike Špičák a výrobce kol AGang je vnímána jako dlouhodobější. Propagátory této značky se stanou i mezi bikerskou komunitou uznávaný stavitel tratí na Špičáku Honza Ofner, který osedlal AGang CULT a NINJA DH.

Podrobný popis a foto kol uvedených v tabulce, která si lze na Špičáku běžně půjčit a vyzkoušet, najdete na stránkách www.agang.eu

  • NINJA DH - sjezd
  • NINJA 2.0 - freeride
  • GANGSTA 6.29 - xc
  • GANGSTA 6.0 - xc
  • NIKITA 4.0 - xc dámské
  • CAPO 24 - dětské
  • CAPO 20 - dětské

Šumavský Špičák je jako jediný český bikepark zařazen v evropském systému Gravity Card. Ten umožňuje zakoupení speciální sezónní jízdenky za jednotnou cenu v kterémkoli z účastnických areálů. Jezdci pak mají automaticky zajištěn volný vstup do všech ostatních bikeparků v tomto systému. Zatím je v něm aktivních 11 evropských středisek (mimo ČR i Německo, Rakousko a Slovinsko). Špičák také projektem společné jízdenky během letní sezony pokračuje ve spolupráci s nedalekým německým Geisskopfem. Na konci června – 29.-30.6, se na špičáckých tratích už počtvrté za sebou pojede jeden ze závodů Evropského poháru v downhillu. Jde o jediný takto prestižní podnik, který se jezdí na území ČR. Poprvé na Špičák tento rok zavítá domácí Český pohár ve sjezdu. Finálový závod celé série se zde pojede 10.8. Podrobnosti najdete na www.spicak.cz.

AG WIDGETY

04.03.2024 22:14:44copyright © 2009 - 2024 AGang - všechna práva vyhrazena - další publikování obsahu bez souhlasu AGang zakázáno - mapa webu - cookies webdesign mocnak.com & programming cryosoft.cz Responsivní design